Competitie Teams

KNLTB Najaar Groen 2018
Jeugd: GROEN

Groen – Groen 2 – Afdeling 113

 
KNLTB najaar Landelijk 2018
Jeugd: GEEL

TEAM-1
Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

TEAM-2
Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

TEAM-3
Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 6

 

KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames:

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 8

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 12

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 2

 

Heren:

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

Heren dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11

Heren dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 9

 

Gemengd:

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 34

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30

Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 5

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 31

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 16

 

 

------------------------------------------------------------------

 

KNLTB zomeravond Landelijk 2018
Dames:

Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 5

 


Gemengd:

Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 14

 

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

Jeugd:

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

KNLTB voorjaar Noordwest 2018

Dames:

Dames dubbel 17+ Woensdag Avond (LEI) – 3e klasse – Afdeling 2

Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) – 1e klasse – Afdeling 1

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10

Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) – 3e klasse – Afdeling 3

 
Heren:

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7

Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 17

Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) – 3e klasse – Afdeling 1

Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) – 3e klasse – Afdeling 3

 

Gemengd:

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 3

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 1

Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 9

Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) – 1e klasse – Afdeling 2

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

071 341 3207

Address

Ten Katestraat 34
2394 TC Hazerswoude-Rijndijk
Nederland